narzędzia FRAGO

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Polityka jakości Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Handel to nasza misja

Od lat staramy się budować nową jakość na rynku handlu i usług. Dążymy do stałego zaspakajania potrzeb technicznych naszych Klientów. Mając wieloletnie doświadczenie handlowe, z Klientami indywidualnymi oraz Firmami / Instytucjami, kontakty zawsze opieramy na relacjach partnerskich. W naszych relacjach staramy się kierować szacunkiem i zrozumieniem.


Polityka Najwyższej Jakości

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FRAGO postrzega jakość jako fundament zapewniający satysfakcję Klientów oraz możliwość ciągłego rozwoju swojej działalności. W naszej ofercie handlowej, w prowadzonych działaniach wdrożeniowych oraz w pracy serwisu jakość jest podstawową wartością.

Naszym celem jest oferowanie produktów najwyższej jakości, spełniających zarówno oczekiwania techniczne naszych Klientów, jak również posiadające niezbędne atesty, aprobaty, normy, krajowe oraz światowe.
Wprowadzając do sprzedaży narzędzia, urządenia i technologie dokładamy wszelkich starań, by była to nowoczesna technologia, gwarantująca komfort użytkowy ale również bezpieczeństwo i trwałość.
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB